+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Minerit HD (Cembrit RAW) plāksne

Minerit HD (Cembrit RAW) plāksne


 

15.35

(Ieskaitot nodokļus)
+

Minerit HD (Cembirt RAW) fasādes plāksnes ir ļoti labi piemērotas gan jaunbūvju apšūšanai, gan vecu ēku rekonstrukcijai. Minerit HD ir drošs celtniecības materiāls fasādēm, balkoniem un cokoliem, kā arī lauksaimniecības ēku būvniecībai. Minerit HD ir lētākais no Minerit fasādes plāksnēm. Minerit HD var izmantot kā gatavu fasādes materiālu vai arī apšūt montāžas vietā pēc pasūtītāja vēlēšanās. Minerit HD līdzenā, dabiski pelēkā un vienmērīgā kvalitātes virsma nodrošina vieglu krāsošanu vai apšūšanu. Minerit HD ir somu produkts, kas ražots no tīriem un drošiem izejmateriāliem. 

Pateicoties tam, ka Minerit HD (Cembirt RAW) ir ražots Somijā, tas ir izturīgs pret nolietojumu un ārkārtējiem ziemeļu laikapstākļiem, tādiem kā lielākās temperatūras un gaisa mitruma svārstības. Minerit HD (Cembirt RAW) plāksnes ir klasificējamas kā A2-sl d0* saskaņā ar Eiropas ugunsizturības klasifikāciju. 

Ir pieejams plašs Minerit HD dimensiju klāsts. Plāksnes var piegādāt jau sazāģētas, tai skaitā arī nestandarta izmēra plāksnes.

*Somijas Nacionālais Celtniecības Kodekss, E1Strukturālā uguns drošība: 
A2 = Produkti, kuri veicina ugunsgrēku ļoti ierobežotā apjomā. 
s1 = Dūmu veidošanās ir ļoti ierobežota. 
d0 = Neveidojas liesmojošas pilītes vai daļiņas.

Instrukcija.pdf

(?)
  • m2
(gab.)

Izmēri

0.6
1.2