+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

METROTILE metāla dakstiņš

METĀLA DAKSTIŅI AR AKMENS SMALCI
     Metrotile dakstiņu jumts – dakstiņu dizains atgādina dabīgā dakstiņa formu, kas apvienojumā ar jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem ir radījis pilnīgi jaunu jumta seguma materiālu, ko izmanto jaunbūvēs un ēku restaurācijai.
     Metrotile dakstiņi ir viegls (6,3 kg/m2) jumta profils, kas piestāvēs ikvienam arhitektūras stilam. Dakstiņa pamats ir ar alumīnija un cinka sakausējumu pārklāta, 0.45mm bieza, tērauda loksne, kas dakstiņiem piešķir formu, stiprību un elastību. Krāsota bazalta smalce pie loksnes pielīmēta ar iekrāsotu akrila līmi, kas piešķir unikālu izskatu un samazina nokrišņu radīto troksni. Smalce pārklāta ar caurspīdīgu akrila slāni, kas dakstiņu pasargā no UV staru iedarbības. Metrotile tērauda dakstiņi ļauj iegūt ne tikai lieliskus izolācijas un trokšņu slāpēšanas rādītājus, bet arī nepārspējamu estētisku efektu un ilgmūžību.

Metrotile dakstiņu neapstrīdamās priekšrocības!

  1. - Metrotile dakstiņu jumts ir viegls, izturīgs, ilgmūžīgs, ugunsdrošs, kluss, ekonomisks un ūdensnecaurlaidīgs.
  2. - Dakstiņi ir viegli ieklājami un to var izdarīt viens cilvēks.
  3. - Metrotile metāla dakstiņu jumts ar dabīgā akmens smalci nerūsēs, jo tam ir ļoti pamatīgs alumīnija un cinka pārklājums un dakstiņi tādējādi tiek pasargāti pret koroziju.
  4. - Metrotile metāla dakstiņu jumts spēj izturēt ļoti lielu vēja slodzi – līdz pat 252 kilometrus stundā, tāpēc pat vislielākajā   vējā dakstiņi paliks uz vietas.

 Metrotile dakstiņu jumts - augstākā līmeņa alternatīvs risinājums klasiskajiem dakstiņu jumtiem.