+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Preču iegādeSIA “BAU24”, reģ. Nr. 40103469778
Juridiskā adrese: Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
tālr.67187503, e-pasts: info@bau24.lv

  • Visas cenas Bau24.lv norādītas EUR ar PVN 21%.
  • Norādītās cenas par precēm neietver piegādes izmaksas.
  • Visas preces Bau24.lv atbilst būvniecību regulējošo normatīvu aktu prasībām.
  • Atgādinām, ka patērētājam 24 mēnešu laikā no preces iegādes dienas ir likumā noteiktās tiesības pieteikt pieprasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci ievērojot visas likumā noteiktās prasības.

Interneta veikals Bau24.lv darbojas ievērojot  visas LR noteiktās prasības :

1) patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL.pdf);

2) noteikumi par distances līgumu - (MK noteikumi Nr.255.pdf);

3) atteikuma veidlapa (paraugs);

4) informācija par atteikuma tiesību izmantošanu;

5) negodīgas komercprakses aizlieguma likums (NKAL.pdf);

6) informācijas sabiedrības pakalpojumu likums(ISPL.pdf).

Preču iegāde Bau24.lv interneta veikalā:

1. izvēlieties Jums nepieciešamo preci no preču kataloga, nepieciešamos parametrus (platumu, biezumu, garumu, krāsu, tilpumu, svaru, ja tādi parametri ir konkrētai precei).

2. atzīmējiet vienību skaitu pirkšanai.

3. kad esam izvēlējušies preci, spiežam aktīvo pogu - "Pievienot grozam".

4. kad visas nepieciešamās preces ir pievienotas "Pirkuma grozam", nospiediet lapas labajā augšējā stūrī izvēlni - "Pirkuma grozs", un tad izvēlamies „Apskatīt grozu” vai „Noformēt pasūtījumu”. Kad Grozs ir apskatīts tad izvēlamies aktīvo pogu – „Noformēt pasūtījumu”. Ja ir nepieciešams vēl mainīt produktu skaitu, daudzumu, tad pēc tā neaizmirstam uzspiest aktīvo pogu „Pārrēķināt” un tad spiežam „Noformēt pasūtījumu”.

 5.sākas droša pasūtījuma noformēšana 5 soļos:

1) reģistrēti lietotāji ievada savu lietotāja vārdu, paroli un drošības attēlu. Jauns lietotājs var izvēlēties reģistrēties (ja plāno vairākas reizes iepirkties Bau24.lv) vai arī izvēlas aizpildīt informāciju nereģistrējoties (vienreizējam iegādes pasākumam). Aizpildām nepieciešamo informāciju (ar * obligāti aizpildāmie lauciņi);

2) nākamajā solī norādām Rēķina rekvizītus un Piegādes adreses rekvizītus. Kad tas ir izdarīts spiežam pogu „Tālāk”;

3) piegādes izvēlnē izvēlamies vai nepieciešams transports vai arī nē.

Piegāde ir papildus izmaksa. Piegādes noteikumi atrodami šeit.

Preces tiks piegādātas pēc pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas un saņemtā maksājuma apstrādes. Kad izvēlējāmies nepieciešamo izvēlni, spiežam  pogu „Tālāk”;

4) maksājuma veida izvēlne – izvēlamies maksāt ar pārskaitījumu vai arī preci saņemot.

Informējam : Nospiežot „Pirkt” Jūs savā e-pastā saņemsiet rēķinu, kas kalpo par apstiprinājumu par līguma noslēgšanu.

Mūsu klientu serviss noteikti sazināsies ar Jums tuvākajā laikā, lai pārliecinātos par pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanu jūsu e-pastā un precizēs piegādes nosacījumus.

Tālākais pasūtījums ietver pienākumu veikt apmaksu par pasūtījumu. (MK noteikumi Nr.255).

5) nospiežot „Pirkt ” pirkums ir veikts jeb distances līgums ir noslēgts Jūs redzēsiet informāciju:

Preču izsniegšana tiek realizēta tikai pēc pasūtījuma darījuma apstiprinājuma un apmaksas saņemšanas.

Atteikuma veidlapas paraugs ir atrodams šeit.

Tālāk Jūs varat apskatīties sava konkrētā pasūtījuma detaļas vai arī apskatīties visus savus veiktos pasūtījumus mūsu sistēmā;

7. pēc pasūtījuma nosūtīšanas, lūdzam uzgaidīt, kad mūsu darbinieks ar Jums sazināsies, lai precizētu Jūsu pasūtījumu un piegādes nosacījumus. Ja nevariet sagaidīt, variet zvanīt arī mums pa  tālr. (+371) 67187503 vai (+371) 29342967;

9. rēķina apmaksu (maksājot pārskaitījumā) variet veikt uzreiz pēc rēķina saņemšanas Jūsu e-pastā, ja nav nepieciešams tur iekļaut piegādes izmaksu. Taču ja ir nepieciešama piegāde, mēs sazināsimies un pievienosim piegādes izmaksas pie Jūsu rēķina (saskaņā ar piegāžu cenrādi šeit), un vēl reiz to nosūtīsim Jums apmaksai;

10. rēķinu varat apmaksāt ar pārskaitījumu internetbankā vai bankā. Pie mums veikalā tas ir izdarāms skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Savukārt norēķinoties preci saņemot pretī saņemsiet Pavadzīmi ar čeku, kas kalpo par maksājuma un preču garantijas apliecinājumu;

11. pēc rēķina apmaksas variet saņemt preci Bau24.lv noliktavā Ganību dambī 7a, Rīgā, vai arī sev vēlamajā laikā (kas ir saskaņots ar mūsu klientu apkalpošanas servisu),  ar piegādi pasūtījumā norādītajā adresē;

12. jebkādu neskaidrību gadījumā, droši sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu pa tālr. (+371) 67187503 vai (+371) 29342967 vai rakstiet uz info@bau24.lv.

Garantijas noteikumi.

1. Visām vietnē www.bau24.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija un derīguma termiņi.
2. Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs.
3. Gadījumos, kad ražotājs savai precei būs noteicis garantijas termiņu, kas īsāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem.
4. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, tikai tad, ja prece tika izmantota tās paredzētajai izmantošanai un ir bijusi uzglabāta ražotāja noteiktajos uzglabāšanas apstākļos un ir tikusi izmantota savam personīgajam patēriņam mājsaimniecībā.
5. Juridiskām personām, kas nav preces gala Patērētājs, tiek nodrošināts tikai ražotāja noteiktais garantijas termiņš.
6. Ražotāja garantija ir spēkā, ja tiek uzrādīts:
6.1 pirkumu apliecinoša dokumenta oriģināls-Čeks un/vai Pavadzīme. Maksājuma uzdevums un bankas izdruka par maksājuma izpildi netiek uzskatīti par pirkumu apliecinošiem dokumentiem;
6.2 aizpildīts garantijas talons (grāmatiņa vai kvītis).
7. Lai saņemtu ražotāja garantijas pakalpojumu, Pircējam nepieciešams nogādāt preci uz garantijas talonā noradīto servisa centru, vai Pārdevēja tirdzniecības vietā, kurā prece tika iegādāta. Izdevumus, kas saistīti ar preces transportēšanu, sedz Pircējs.
8. Garantija ir saistoša tikai tās devējam (attiecīgi – tas ir preces ražotājam) atbilstoši garantijas dokumenta nosacījumiem.
Ražotāja garantijas nosacījumi neattiecas uz aksesuāriem, izejmateriāliem, barošanas elementiem un precēm ar ierobežotu resursu.
9. Ražotāja garantija nav spēkā, ja preces bojājumi radušies Pircēja vainas dēļ.
10. Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt klientu konsultantam pa tālr. (+371) 67187503 vai (+371) 29342967, vai rakstot uz
info@bau24.lv

Pasūtījuma atcelšana un atteikuma tiesības:
Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no pasūtījuma/pirkuma līguma 14 dienu laikā no Preces saņemšanas dienas rakstiski paziņojot par to SIA “BAU24”. Atteikuma tiesību veidlapa pieejama šeit.

Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tad viņam ir jānosūta aizpildīta atteikuma tiesību veidlapa uz info@bau24.lv, norādot Pircēja personas datus, kontaktinformāciju, iegādātās Preces nosaukumu, daudzumu, cenu, Preces pirkuma maksu - rēķina numuru, Preces saņemšanas datumsun paziņojumu par atkāpšanos no Preces pirkuma līguma.

Atteikuma gadījumā Pārdevējs veic samaksātās naudas atmaksu par Preci ne vēlāk kā 14 dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu, Preces un citas nepieciešamās informācijas saņemšanas.

Pircējam ir pienākums 14 dienu laikā pēc rakstveida atteikuma nosūtīšanas nogādāt Preci Pārdevējam (ja Pircējs ir saņēmis Preci). Pārdevējam ir tiesības neatmaksāt Pircējam tā samaksāto naudas summu par Preci, kamēr Pircējs nav nogādājis Preci Pārdevējam.

Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:
•    pasūtītās preces bija lietotas un ir lietošanas pazīmes;
•    pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
•    pircējs ir noņēmis oriģinālas preču zīmes birkas.

Adrese Preces atgriešanai: SIA “BAU24”, Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības:
Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punktā noteiktajos gadījumos, tajā skaitā, ja: a) preces cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikumu tiesību termiņā; b) preces tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir nepārprotami personalizētas; c) patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

Strīdu risināšanas noteikumi:
Visi strīdi, kas rodas starp Pircēju no vienas puses un Pārdevēju vai Preču piegādātāju no otras puses, ir pirmkārt risināmi sarunu ceļā vai saskaņā ar šiem NOTEIKUMIEM un Latvijas Republikas, Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem.
Jebkuru jautājumu, pieprasījumu vai komentāru gadījumā attiecībā uz šiem lietošanas noteikumiem, lūdzam sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@bau24.lv.

Preces internetveikalā Bau24.lv variet pasūtīt:

  • 24h diennaktī http://bau24.lv;
  • darba dienās no 8.00 -17.30, Sestdienās, Svētdienās slēgts , vai zvanot pa tālruni darba laikā (+371) 67187503 vai (+371) 29342967;
  • pa e-pastu info@bau24.lv sūtot pasūtījuma pieteikumu, norādot preču nosaukumus, preces cenu, preces kodu (ja tāds ir pieejams) un savu kontaktinformāciju.

Jautājumu vai papildinformācijas nepieciešamības gadījumā, esiet laipni aicināti sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistu pa tālr. (+371) 67187503 vai (+371) 29342967, vai rakstot uz info@bau24.lv

Bau24.lv misija ir kvalitatīvu būvproduktu piegāde, komplektācija, risinājumi, konsultācijas un ieteikumi pareizai būvmateriālu izvēlei.

Labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko būvniecības produktu Jūsu vajadzībām.

Ar cieņu,

Jūsu Bau24.lv

REKVIZĪTI:

SIA "Bau24"
Reģ. Nr. 40103469778
Nodokļu maksātāja Nr. LV40103469778
Juridiskā adrese:
Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045

Faktiskā adrese:
Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Tālr.: +371 29342967, +371 67187503
e-pasts: info@bau24.lv
www.bau24.lv  - būvmateriālu interneta veikals

Norēķinu rekvizīti:
Banka: A/S SWEDBANK
Swift kods: HABALV22
Konta Nr.: LV25HABA0551031625835

SIA "Bau24" veikals/noliktava - Ganību dambis 7a, Rīga
Darba laiks: Pirmdiena - Piektdiena 8:00 - 17:30, Sestdien, Svētdien - Slēgts.
Tālr.: +371 29342967, +371 67187503

Līguma noteikumi lejupielādei - bau24.pdf