+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Termokoksne

Augstākās kvalitātes materiāls

Somija – tūkstoš ezeru un mežu zeme. Neskaitāmu gadu laikā ziemeļu klimats ir radījis unikālu, lēni augošu, dabīgu koksni. Mēs termāli apstrādājam šo augstās kvalitātes izejmateriālu un iegūstam termokoksni. Mēs uzlabojam koksnes dabīgās īpašības un tajā pašā laikā cienām un pasargājam dabu. Viss sākas no ilgtspējīgajiem Somijas mežiem. Ziemeļu reģiona koki auguši aukstu, skarbu laikapstākļu vidē, kas veicinājusi to lēno augšanu. Lunawood ir pamatīgas zināšanas par koku un dziļa cieņa pret to kā materiālu. Tikai labākais izejmateriāls - rūpīgi atlasīts koks - tiek izmantots. Mūsu augstākās kvalitātes termokoksne ir ražota no PEFC sertificētas Skandināvu priedes un egles koka serdes.

Meistarība izcilai kvalitātei
Lunawood ir pionieris modernajā koksnes termoapstrādē un ražošanā. Mūsu eksperti pastāvīgi strādā, lai attīstītu labākās darbības metodes un nodrošinātu augstāko kvalitāti par labu mūsu klientiem. Termokoksnes ražošanas process ir augsti attīstīts, meistarīgs, un tajā tiek cienītas koksnes dabiskās pakāpenisku temālu koksnes modifikāciju, kurā koksnes ķīmiskās un fizikālās īpašības neatgriezeniski izmainās. Kvalitātes kontrolē detalizēti pārbauda katru termiski apstrādāto vienību. Apstrādes procesā tiek izmantots tikai ūdens tvaiks un karstums; netiek izmantotas nekādas ķīmiskās vielas.

Dabīga augstākā kvalitāte
Apvienojot zināšanas par dabu, koksni un ilgtspēju, Lunawood ir kļuvis par ekspertu mūsdienu koksnes modifikācijā. Termiski apstrādāts koks ir lieliski piemērots visu izmēru celtniecības projektiem, gan iekšējās, gan ārējās virsmas apdarei, kā arī pielāgojams dažādām gaumēm un materiāliem kā stikls, cements, tērauds un akmens.

Šajā sadaļā nav preces