+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

WIENERBERGER bloki

Porotherm šūnveida bloku forma un struktūra ir veidota tā, lai būtu iespējams uzbūvēt daudzstāvu ēku nesošās sienas. Veikto pētījumu rezultāti arī apstiprina šādu bloku piemērotību, piemēram, vairākus gadus dažādās laboratorijās ķieģeļu sienas līdzsvara mitrums ir viszemākais - tikai daži procenti. Keramikas bloki mūrešanas laikā jau ir sausi, un  nav nepieciešams papildus žāvēšanas process  vairāku mēnešu vai pat gadu garumā, lai iegūtu nepieciešamo līdzsvara mitrumu, kā tas ir citiem celtniecības blokiem.

Mūsdienīgākie tehniskie risinājumi un ražošanas aprīkojums, kā arī stingra kvalitātes kontrole garantē augstu un stabilu šo produktu kvalitāti.

Keramisko celtniecības bloku priekšrocības:

  •  Sausums - keramikas bloku konstrukcijai ir ļoti zems mitruma līmenis, kas nodrošina patīkamāku iekšējo klimatu   gan tūlīt pēc ēkas būvniecības, gan turpmākās ekspluatācijas laikā.
  •  Stiprums - ļauj veidot daudzstāvu un strukturāli sarežģītas ēkas.
  •  Ugunsizturība - ēkas, kas būvētas no šūnu (daudzcarumu) blokiem, to ugunsizturība sasniedz 4 stundas.
  •  Rentabli risinājumi - vertikālais savienojums ar melīti un gropi padara būvniecību vienkāršu, ātru un ekonomisku.
  •  Enerģijas taupīšana - tēlaini izsakoties, dienas saules siltums caur ķieģeļu sienu iekšpusē nokļūst tikai naktī, un nakts vēsums sāk atvēsināt telpas jau karstā dienā.

Sienas no Porotherm keramikas blokiem rada veselīgu iekštelpu mikroklimatu, kas savukārt uzlabo mūsu labsajūtu. Šādas sienas "elpo" ir izturīgas un laika gaitā nezaudē savu vērtību.Porotherm keramikas bloki atbilst augstākajiem mūsdienu un energoefektīvo ēku standartiem, un tāpēc tie ir visizplatītākie būvmateriāli pasaulē gan privāto un daudzdzīvokļu dzīvojamo māju celtniecībā, gan slimnīcu, skolu un sabiedrisko ēku celtniecībā.