+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ISOVER KV-041 beramā vate

ISOVER KV-041 beramā vate


 

26.58

(Ieskaitot nodokļus)
+

ISOVER beramā vate ir efektīvs un ekonomisks siltumizolācijas materiāls bēniņu, starpstāvu pārsegumu un citu horizontālo konstrukciju nosiltināšanai. ISOVER KV 041 ir neorganiska, ķīmiski neitrāla, un tajā nav korodējošu vielu. Beramā vate ir izturīga pret puvi, bez smaržas un tajā neieviesīsies kaitēkļi. Tā ir nedegoša.

Pielietojums
Vati galvenokārt izmanto bēniņu siltumizolācijai. Tā ir piemērota horizontālajām konstrukcijām. ISOVER beramo vati visātrāk un efektīvāk iestrādā, izmantojot kompresora tipa pūšamo tehniku. Pūšanas tehnoloģija nodrošina vienmērīgu izolācijas materiāla iestrādi, aizpilda visus dobumus, līkumus, kabatas un šaurās vietas, novēršot aukstuma tiltu rašanos.

Uzstādīšana
Beramā vate nodrošina optimālus rādītājus, ja tiek aizpildīta visa izolējamā telpa. Materiālam pirms iestrādes jābūt sausam. Bēniņos ISOVER beramo vati var klāt gan tieši uz pārseguma, gan uz esošās siltumizolācijas (zāģu skaidām u.tml.). Siltumvadītspēja 0,041 W/mK tiek sasniegta pie blīvuma 23 kg/m3. Precīzu vates kārtas biezumu konkrētajai konstrukcijai aprēķina siltumenerģētiķis. Tā kā optimālā siltumvadītspēja atvērtās horizontālās plaknēs tiek sasniegta ar nelielu vates blīvumu, rukuma dēļ vate ir jāiepūš 5% virs plānotā nominālā biezuma. Lai pēc materiāla ieklāšanas izolāciju nesaspiestu, staigāšanai jāizbūvē laipas.

 Datu lapa, Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas

(pakas)

Izmēri

0.05
0.6
9.6