+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

FINNFOAM Poliuretāna paneļi FF-PIR GYL

Tulppa konstrukcijas loksnes


 

28.77

(Ieskaitot nodokļus)
+

Tulppa konstrukcijas loksnes, var ietaupīt laiku, darbu un naudu (armētas XPS loksnes).

Finnfoam ir radījusi novatoriskas mitrumizturīgas loksnes Tulppa. Šīs loksnes izmanto mitrās telpās, tās darbojas gan kā hidroizolācija, gan kā būvniecības plāksne. Loksnei ir trīs kārtas: iekšpusē ir Finnfoam izolācijas materiāls, kam ir vienmērīga struktūra, ko veido noslēgtas poras, tāpēc tas ir mitrumizturīgs un neļauj veidoties pelējumam. Tulppa loksnes ārpuse ir pārklāta ar īpašu izturīgu Sika cementa kārtu ar stiklšķiedras tīklu.

Patentētās uzstādīšanas sistēmas dēļ Tulppa loksnes montēt ir viegli un ātri. Pieredzējis speciālists, izmantodams Tulppa loksnes, var viegli sagatavot apdarei 10–15 m2 lielu sienas platību stundas laikā. Loksnes ir vieglas, tās var pacelt viens cilvēks.

Loksnes iekšpusē esošais Finnfoam izolācijas materiāls veic hidroizolācijas un termoizolācijas funkcijas, turklāt darbojas arī kā tvaika izolācijas plēve. Tā kā materiāls neabsorbē ūdeni un tam piemīt liela spiedes pretestība, Finnfoam ir lielisks materiāls hidroizolācijas loksnēs.

Vienkārši apstrādājamas un griežamas, viegli ierīkojamas arī šaurās telpās, Tulppa loksnes var ietaupīt vairākas darba dienas. Novatoriskā patentētā horizontālās montēšanas metode ļauj loksnes ierīkot vieglāk, bet loksnes malas profils nodrošina, ka neviena savienojuma vieta nelaiž cauri ūdeni. Loksnes ir viegli griežamas ar manuālajiem vai elektriskajiem instrumentiem, tā iegūstot vēlamo formu un izmēru.

Tiek ietaupīts daudz laika un pūļu, jo uz loksnēm nav jāklāj atsevišķa mitrumizturīga kārta un jāgaida, kamēr tā izžūs. Flīzes var līmēt tieši uz Tulppa loksnēm jau nākamajā dienā pēc ierīkošanas.

Montāžas instrukcija (video)

 

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

0.04
0.6
2.6