+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Tycroc PERT UFH-PIPE caurule, PE-RT Type II EVOH ar difūzijas slāni


 

99.83

*** Preci var saņemt 2-5 darba dienu laikā !

+

! Pēc pasūtījuma veikšanas - Preci var saņemt 2-5 darba dienu laikā !

Tycroc PERT UFH-PIPE 5-slāņu caurule PE-RT Type II EVOH ar difūzijas slāni

  • Tycroc PERT 5 (piecu) slāņu caurules ir izgatavotas no augstas veiktspējas materiāla PE-RT. (PE-RT ir “paaugstinātas temperatūras izturīgs polietilēns”) Tycroc PERT caurule ir skābekli necaurlaidīga kompozīta caurule, kas sastāv no 5 slāņiem.
  • Caurules pamatdaļa un ārējais slānis ir izgatavoti no PE-RT un tādējādi aptver jutīgo EVOH slāni. Lai nodrošinātu neatdalāmu materiālu savienojumu, tie ir cieši savienoti ar lipīga polimēra slāņiem.
  • Rezultāts ir, ļoti elastīga, augstas kvalitātes caurule ar droši aizsargātu skābekļa barjeras slāni, kas nodrošina ilgu caurules kalpošanas laiku (50 gadu garantija).
  • Tycroc PERT caurules galvenokārt tiek izmantotas grīdas apsildīšanai – gan uz Tycroc UHP grīdas apsildes paneļiem, gan uz betona vai ģipša grīdām. Citi galvenie pielietojumi ir griestu un grīdu dzesēšana, kā arī griestu un sienu apsildīšana.

 

 

 

  Video - Tycroc apsildāmo grīdu sitēma

  Video - TYCROC STAROJUMA APSILDES RISINĀJUMS

 

(?)
  • m
(rullis)

Izmēri

120