+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se 9:00-14:00)

info@bau24.lv

Pinotex Extreme Lasur koksnes aizsarglīdzeklis

Pinotex Extreme Lasur koksnes aizsarglīdzeklis


 

6.95

(Ieskaitot nodokļus)
+

Pinotex Extreme Lasur ir uz ūdens bāzes veidots puscaurspīdīgs koksnes aizsarglīdzeklis, kas izstrādāts uz unikālas pašattīrīšanās tehnoloģijas “Stay Clean” pamata.

Pašattīrošs lazūras koksnes aizsarglīdzeklis Pinotex Extreme Lasur ar aizsardzību līdz 12 gadiem:
• Uz ūdens bāzes veidots puscaurspīdīgs koksnes aizsarglīdzeklis uz unikālas pašattīrīšanās tehnoloģijas Stay Clean pamata ;
• Produkts, ko raksturo lieliska noturība, veido pusmatētu, elastīgu, netīrumus atgrūdošu un ilglaicīgu aizsargplēvi, kura neplaisā un nelobās;
• Satur UV filtru, kas palielina izturību pret saules starojumu, un aktīvās vielas, kuras novērš pelējuma izplatīšanos uz apstrādātās virsmas.

Viens no iemesliem, kuru dēļ krāsotas koka virsmas noveco un zaudē sākotnējo krāsas toni, ir pie virsmas pielipušas netīrumu daļiņas, kas lielā daudzumā atrodas gaisā. Piesārņojums un mikroorganismu attīstība, organiskajām vielām nostiprinoties uz virsmas, būtiski samazina krāsas aizsargspējas. Tieši tādēļ krāsotās virsmas regulāri jātīra, un tas ir visai darbietilpīgs process. Tehnoloģija Stay Clean ļauj ievērojami samazināt tīrīšanas nepieciešamību.

PIELIETOJUMS. Koka fasādes, norobežojumi, žogi u.c. jaunas un iepriekš ar koksnes aizsarglīdzekli apstrādātas koka virsmas, veicot ārdarbus. Produkts ir īpaši piemērots ēvelētām virsmām.

(gab.)