+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Vinil tapešu līme


 

1.29

(Ieskaitot nodokļus)
+

"Vinil" tapešu līme paredzēta vinila, mazgājamām, šķeldas, porainām tapetēm, polistirola plāksnēm. Viegli sajaucams, kārtaina tipa produkts, kurā ir ķīmiski iekļautas pretpelējuma piedevas. Šī līme ļoti labi slīd. Tā ir piemērota apmestu sienu sākotnējai pārklāšanai pirms tapešu līmēšanas.

"Vinil" tapešu līme ir gatava 3 minūtēs. Līme satur fungicīdus.

Lietošanas instrukcija
Virsmas sagatavošana. Līmējamai virsmai ir jābūt tīrai un sausai. Tā virsmas daļa, kura ir visvairāk pakļauta pelējumiem, jānomazgā ar fungicējošu šķīdumu. Sienas sākotnējai pārklāšanai ar līmi pirms tapešu līmēšanas, iejauciet paciņas saturu 9 litros auksta ūdens. Pirms tapešu līmēšanas ļaujiet, lai ar līmi uzklātā virsma pilnībā nožūst.
Maisīšana. Iepakojuma saturu ieberiet aukstā ūdenī un ātri maisiet, līdz maisījums pilnībā sajaucies. Atstājiet to uz 3 minūtēm un tad atkārtoti kārtīgi sajauciet. Pēc otrreizējās maisīšanas līme ir gatava lietošanai.
Līmēšana. Līmējot tapetes, ievērojiet tapešu ražotāju instrukcijas. Papīru piesūciniet, līdz tas kļūst mīksts. Īpašu uzmanību pievērsiet līmes uzklāšanai uz tapetes malām, taču neuzklājiet arī pārāk daudz. Uzmanieties, lai līme neuzpilētu tapešu priekšpusē, bet, ja tā ir noticis, notīriet līmes traipus ar mitru sūkli.

(gab.)