+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ISOVER InsulSafe beramā vate

ISOVER InsulSafe beramā vate


 

26.06

(Ieskaitot nodokļus)
+

ISOVER InsulSafe ir siltumizolācijas materiāls, kuru paredzēts iestrādāt ar pūšanas metodi. Materiālu var izmanot siltumizolācijai gan jaunbūvēs, gan renovējamās ēkās. ISOVER InsulSafe tiek ražots Somijā, kā arī citur pasaulē jau 20 gadus, līdz ar to ir uzkrāta liela pieredze materiāla pielietošanai būvniecībā. ISOVER InsulSafe ir CE marķējums.

ISOVER InsulSafe nav smaržas, tas nepūst un nerada labvēlīgu vidi pelējuma sēnīšu attīstībai. Atbilstoši standartam EVS EN 13501-1:2007, ISOVER InsulSafe pēc ugunsdrošības atbilst augstākajai klasei A1, neskatoties uz to, ka materiālam netiek pievienotas papildvielas ugunsnoturības nodrošināšanai. Materiāla siltumvadītspēja ir atkarīga no blīvuma, piemēram, pie blīvuma 15 kg/m³ tā ir 0,041 W/mK. ISOVER InsulSafe izgatavošanā galvenokārt ir izmantots pārstrādāts stikls. Materiāls tiek izgatavots no neorganiskām izejvielām, tam nav smaržas, tas ir ķīmiski neitrāls un nesatur alergēnas, kodīgas un abrazīvas vielas. Tam netiek pievienotas saistvielas. Vienīgā piedeva, kas pievienota ISOVER InsulSafe, ir pavisam nedaudz pretputekļu eļļas.

Pielietojums
ISOVER InsulSafe var izmantot bēniņu siltināšanai, iestrādājot horizontālās virsmās, kā arī sienu un slīpo jumtu siltumizolācijai. Bēniņu siltināšanai, pie iepūstā materiāla blīvuma 15 kg/m³, siltumvadītspēja ir 0,041 W/mK. Karkasa sienu un slīpo jumtu siltināšanai, pie materiāla blīvuma 23 kg/m³, siltumvadītspēja ir 0,036 W/mK. Papildus lieliskajām siltumizolācijas īpašībām, ISOVER InsulSafe arī ir efektīvs skaņas izolācijas materiāls. Materiālu var iestrādāt tieši virs esošās, vecās siltumizolācijas (zāģu skaidām, celulozes vates, akmens vates, stikla vates).

 Datu lapa, Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas

(pakas)

Izmēri

0.05
0.6
9.6