+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Kingspan Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi) poliuretāna paneļi

Kingspan Therma TW56 Anselmi poliuretāna paneļi


 

29.24

(Ieskaitot nodokļus)
+

Kingspan Therma TW56 Anselmi ir ideāls variants sienu un griestu siltināšanai no telpas iekšpuses. Tas ir poliuretāna panelis, kam vienā pusē pielīmēts ģipškartons.

Kingspan Therma TW56 Anselmi pielietošana un uzstādīšana

  • Paneļu izmērs - 600 x 2600 mm
  • Biezums - 40 / 70 mm (30 vai 60 mm siltumizolācijas slānis)
  • Siltumvadītspēja - λD 0,023 W/mK (biezums 40 mm), λD 0,022 W/mK (biezums 70 mm)
  • Rieva - garākajās malās pusspunde, īsākās malas taisnas
  • Pārklājums - Vienā pusē pielīmēta 9 mm bieza ģipškartona plāksne ar noslīpinātu malu, otrā pusē papīra virsma

Vairāk info ŠEIT

Kingspan Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi) ir jau gatavi pārklāti izolācijas paneļi jaunceltņu būvniecībai un renovācijai. Izolācijas paneļi ir piemēroti sienu, jumtu un grīdu siltumizolācijai no iekšpuses, kā arī kopā ar citiem SPU izolācijas paneļiem - aukstu telpu siltumizolācijai.
Kingspan Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi)ir īpaši efektīvs izolācijas panelis, kuru izmantojot, ir iespējams uzbūvēt uz pusi plānāku sienas konstrukciju nekā tad, ja tiktu izmantota izolācijas vate. Tiek iegūti papildu kvadrātmetri praktiskajai izmantošanai. Arī durvju aplodas un logu ailes izskatās labāk.
Kingspan Therma TW56 Anselmi (SPU Anselmi) vislabāk ir piemērots renovācijas objektos, kuros jaunu izolācijas slāni var montēt uz vecas, nebojātas konstrukcijas. Izolācijas paneļa piestiprināšana ir ātra un viegla, un remontējamās telpas nav nepieciešams atbrīvot. Vieglos izolācijas paneļus var griezt, frēzēt un urbt precīzos izmēros. SPU Anselmi ir piemērots gan akmens, gan koka karkasa ēkām. Papildu izolācija pasargā konstrukciju no mitruma un novērš pelējuma radītos bojājumus. Pateicoties Anselmi, konstrukcija kļūst gaisa necaurlaidīga, līdz ar to nav nepieciešams atsevišķs gaisa vai tvaika izolācijas slānis. Savienojumu vietu blīvums tiek nodrošināts ar izolācijas putām.
SPU izolācija nesarūk, nesaraujas, nepūst un nepelē, tās siltumizolācijas īpašības gadu gaitā saglabājas nemainīgas. SPU izolācija ir arī ugunsdroša - cilvēku drošība ēkās ar SPU izolāciju un izolācijas vati ugunsgrēka gadījumā ir vienāda. SPU izolācijas funkcionalitāte ir pārbaudīta vairākos objektīvos pētījumos, kurus ir veikusi Tamperes tehniskā universitāte (TTY) un Valsts tehnisko pētījumu centrs (VTT). SPU izolācija kā pirmā saņēma siltumizolācijas būvniecības materiālu tīrāko emisijas kategoriju M1. SPU izolācijia ir CE marķējums un tai ir desmit gadu garantija.

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

0.04
0.6
2.6