+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Kingspan Sauna-Satu poliuretāna paneļi 600x1200mm

Kingspan Sauna Satu poliuretāna paneļi


 

7.59

(Ieskaitot nodokļus)
+

Kingspan Sauna Satu ir piemērota saunas sienu, griestu un mitru telpu griestu, kā arī tādu virsmu izolēšanai, kurās izvietotas santehnikas ietaises. Izolācijas paneļi var tikt izmantoti arī citās telpās kā iekštelpu izolācijas slānis ar paneļu apšuvumu. Sauna Satu var izmantot gan jaunceltņu būvniecībā, gan renovēšanas objektos.

  • Paneļu izmērs - 600x1200 vai 600x2400mm
  • Biezums - 30mm
  • Siltumvadītspēja - λD 0,023 W/mK
  • Rieva - Visām paneļa malām ir pilns rievsavienojums
  • Pārklājums - Abās paneļa pusēs alumīnija folijas pārklājum

Pateicoties izcilai termoizolācijas kapacitātei, Kingspan Sauna Satu izolācijas materiālu ir nepieciešams uz pusi mazāk nekā, piemēram, izolācijas vati. Piemēram, montējot Kingspan Sauna Satu pie akmens sienas, saunā ieekonomē papildus apmēram 10 cm telpas. Izolācijas paneļu alumīnija folijas virsma atstaro daļu siltuma starojuma, tādejādi uzlabojot konstrukcijas kopējo siltumizolācijas spēju.
Kingspan Sauna Satu izolācijas paneļa apstrādāšana un piestiprināšana ir vienkārša. Paneļus iespējams griezt, frēzēt, urbt un naglot. Visiem paneļiem ir apmale ar pilnu rievsavienojumu, tāpēc to montāža ir ātra un droša. Strādāt ar vieglajiem paneļiem ir iespējams arī nelielās telpās. SPU Sauna-Satu var izmantot ēku ar akmens un koka karkasu būvniecībā.
Kingspan Sauna Satu novērš pelējuma radītos bojājumus, jo izolācijas struktūra neļauj mitrumam piekļūt sienu un griestu konstrukcijās. Pilnīgs blīvums tiek nodrošināts, izmantojot savienojuma vietās un ielaidumu vietās izmantojot izolācijas putas un alumīnija līmlentas.
Kingspan Sauna-Satu nekaitē mitrums vai rukums, trūdēšana vai pelējums. Tas ļoti labi iztur saunā esošo mitrumu un karstumu. Pateicoties Kingspan Sauna Satu, konstrukcija ir gaisa necaurlaidīga, tāpēc sauna uzkarst droši, un tiek samazināts enerģijas patēriņš. Kingspan Sauna-Satu ilgstoši iztur +100°C temperatūru.
Sienas un piekaramo griestu konstrukcijās saunās, dušas telpās, kā arī citu telpu sienu un griestu konstrukcijās, aprīkotās ar paneļu apšuvumu.

Montāžas instrukcija

Kingspan Sauna Satu pirts siltumizolācija (video)

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

0.03
0.6
1.2