+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Pro Clima INTELLO PLUS armēta tvaika membrāna

Pro Clima ® INTELLO PLUS armēta tvaika membrāna


 

225.00

(Ieskaitot nodokļus)
+

Armēta augstas efektivitātes tvaika membrāna visu šķiedrveida siltumizolācijas materiālu norobežošanai

Pielietojums
Lietojama kā tvaika un gaisa izolācijas membrāna visās atvērtas difūzijas konstrukcijās, piem.kombinācijā ar (pro clima SOLITEX) jumta membrānu vai kokšķiedras un MDF plāksnēm. No būvniecības fizikas viedokļa sarežģītām konstrukcijām, kas garantētu augstu būvniecībā radītu bojājumu izslēgšanas potenciālu - kā piemēram, difūzijai slēgtajos plakanajos vai metāla jumtos un zaļajos jumtos.

Priekšrocības

  • Maksimāla drošība siltumizolācijas konstrukcijām
  • Labākā aizsardzība pret būvkonstrukciju bojājumiem un pelējumu, arī neparedzēta mitruma piekļuves gadījumā
  • Īpaši augsta mainīga mitruma difūzijas pretestība visos klimatiskos apstākļos ar vairāk kā 100-kārtīgu izplešanos (s -vērtība no 0,25 m līdz vairāk kā 25 m)
  • Ziemā, augstākai mitruma aizsardzībai, difūzijai slēgtāka
  • Vasarā s -vērtība tikai 0,25 m, nodrošinot atgriezenisko izžūšanu
  • Kombinācijā ar iepūšamajiem siltumizolācijas materiāliem, pavisam nedaudz nostiepjas
  • Labākie testa rezultāti uz emisijām

INETLLO darbojas pēc klimata iedarbības principa: ziemā tā noblīvējas pret mitrumu, vasarā molekulārā struktūra kļūst brīvāka un nodrošina labu konstrukciju žūšanu. Difūzijas pretestības mainīgums, arī pie paaugstināta gaisa mitruma - 65%, garantē labu tvaika norobežotspēju (sd -vērtība ~ 3 m *).

Kalpošana bez laika ierobežojuma

Ziemā INTELLO ar sd -vērtību lielāku par 10 m (mitruma caurlaidība nedēļā mazāka kā 7 g/m2) tā aiztur mitruma piekļūšanu ar siltumizolāciju siltinātām konstrukcijām jumtā un sienās. Savukārt vasarā mitruma aizsargmembrāna ļauj ūdens tvaikam izplūst. Pateicoties tam, ka difūzijas pretestības vērtība sd - 0,25 m,  materiālam piemīt ārkārtīgi augsts izšūšanas potenciāls - 500 g/m2 nedēļā!

INTELLO membrānai piemīt zemāka mitruma caurlaidība ziemā un efektīva žūšana vasarā. Mitrums nepārtraukti tiek izvadīts no siltumizolācijas, tādējādi tiek nodrošināta labāka ēkas aizsardzība pret pelējumu.

Šī inovatīvā un īpaši efektīvā difūzijas pielāgošanās uzsver Pro Clima drošību: Žūšanas iespējai, ir jābūt lielākai par maksimālo teorētiski iespējamo mitruma slodzi uz konstrukcijām, lai novērstu iespējamos konstrukciju bojājumus.

Pro Clima Intello tvaika izolācijas darbības principi - video

Pro Clima Intello tvaika izolācijas montāža

Pētījums par mitrumu Latvijā.pdf

(?)
  • m2
(rullis)

Izmēri

1.5
50