+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

PRO CLIMA INTELLO tvaika izolācijas membrāna

Pro Clima ® INTELLO tvaika izolācijas membrāna


 

190.00

(Ieskaitot nodokļus)
+

INTELLO ir membrāna ar mainīgu difūzijas pretestību, piemērota lietošanai jebkurā klimatiskajā joslā, tās sd -vērtība no 0,25 < 10 m nodrošina būvkonstrukciju drošu aizsardzību.

INETLLO darbojas pēc klimata iedarbības principa: ziemā tā noblīvējas pret mitrumu, vasarā molekulārā struktūra kļūst brīvāka un nodrošina labu konstrukciju žūšanu. Difūzijas pretestības mainīgums, arī pie paaugstināta gaisa mitruma - 65%, garantē labu tvaika norobežotspēju (sd -vērtība ~ 3 m *).

Kalpošana bez laika ierobežojuma

Ziemā INTELLO ar sd -vērtību lielāku par 10 m (mitruma caurlaidība nedēļā mazāka kā 7 g/m2) tā aiztur mitruma piekļūšanu ar siltumizolāciju siltinātām konstrukcijām jumtā un sienās. Savukārt vasarā mitruma aizsargmembrāna ļauj ūdens tvaikam izplūst. Pateicoties tam, ka difūzijas pretestības vērtība sd - 0,25 m,  materiālam piemīt ārkārtīgi augsts izšūšanas potenciāls - 500 g/m2 nedēļā!

INTELLO membrānai piemīt zemāka mitruma caurlaidība ziemā un efektīva žūšana vasarā. Mitrums nepārtraukti tiek izvadīts no siltumizolācijas, tādējādi tiek nodrošināta labāka ēkas aizsardzība pret pelējumu.

Šī inovatīvā un īpaši efektīvā difūzijas pielāgošanās uzsver Pro Clima drošību: Žūšanas iespējai, ir jābūt lielākai par maksimālo teorētiski iespējamo mitruma slodzi uz konstrukcijām, lai novērstu iespējamos konstrukciju bojājumus.

Pro Clima Intello tvaika izolācijas darbības principi - video

Pro Clima Intello tvaika izolācijas montāža

Pētījums par mitrumu Latvijā.pdf


(?)
  • m2
(rullis)

Izmēri

1.5
50