+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

PRO CLIMA TESCON Vana līmlente

Pro Clima ® TESCON Vana līmlente


 

17.92

(Ieskaitot nodokļus)
+

TESCON VANA Universāla līmlente iekšdarbiem un ārdarbiem

Pielietojums
Iekštelpās: hermētisks tvaika un gaisa hermetizācijas membrānu savienojums, kā arī kokšķiedras plākšņu savstarpēji hermētisks savienojums. Ārpusē: hermētisks jumta un sanācijas tvaika un gaisa membrānu savienojums. Jumta membrānu un sienu membrānu hermētiskai vēja barjeras izveidošanai (piemēram,ar pro clima SOLITEX). Hermētiskai vēja barjeras izveidošanai nosedzot jumtā lietoto kokšķiedras plākšņu saskares spraugas. Ar šo līmlenti iespējams izveidot dažāda veida savienojumus gan iekštelpās, gan ārā kā savā starpā, tā arī ar dažādām norobežojošām gludām, neminerālām būvkonstrukcijām (piem., cauruļu izvadiem, jumta logiem).

Priekšrocības

  • Universāla līmlente iekšdarbiem un āra darbiem, 6 mēnešus pakļaujama brīvai atmosfēras iedarbībai
  • Sastāvā patīkams PP flīss
  • Apmetama
  • Hērmētisku savienojumu izveidošanai saskaņā ar DIN 4108-7, SIA 180 un OENORM B 8110-2 prasībām
  • Labākie testu rezultāti uz piesārņojošo vielu klātbūtni

Pamatnes
Pirms līmlentes montāžas aplīmējamo virsmu jānotīra ar birstīti, jānoslauka ar lupatu vai jānopūš ar gaisa spiedienu. Līmlenti nedrīkst līmēt uz sasalušas virsmas. Uz salīmējamās virsmas nedrīkst atrasties nekādas atgrūdošas vielas (piem. tauki vai silikons). Salīmējamai virsmai jābūt pietiekami sausai un stabilai. Ilgstoši noturīgu savienojumu var panākt ar visām pro clima iekštelpu un āra membrānām, kā arī citām tvaika un gaisa hermetizācijas membrānām (piem. izgatavotām no PE, PA, PP un alumīnija) vai jumta un sienu membrānām (piem. izgatavotām no PP un PET). Pieslēgumus iespējams izveidot uz minerālām virsmām (piem. apmetums vai betons), uz raupja zāgējuma, ēvelētām vai krāsotām koka virsmām, uz cietas plastmasas vai metāla (piem. trubas,caurules, logi utt.) un uz citām kokšķiedras plāksnēm (finieri, OSB-, skaidu plāksnēm, MDF-plāksnēm). Vislabākos rezultātus konstrukciju drošībai var sasniegt tikai strādājot ar kvalitatīvi sagatavotām pamatvirsmām. Pamatnes piemērotība ir katrā individuālā gadījumā jāpārbauda, t.i. jāveic testa līmējumi.
Pamatnosacījumi
Salīmētās vietas nedrīkst noslogot ar smagumu un stiepi. Pēc membrānu savienojumu izveidošanas, jāierīko latojums, kas noturēs siltumizolācijas svaru.Salīmētās vietas šajā gadījumā ieteicams nostiprināta ar dēļu līstēm. Līmlenti nepieciešams cieši piespiest visā tās laukumā un nodrošināties, lai būtu pieteikams pretspiediens.Vēja, gaisa un lietus hermētiskus savienojumus drīkst izveidot tikai uz gludi (bez burzījumiem) izklātām membrānām . Ja objektā rodas paaugstināts mitruma līmenis, to nepieciešams izvadīt ar regulāru caurvēja vēdināšanu vai uzstādot būvniecības ventilatoru.

Video par TESCON VANA īpašībām

 

(?)
  • m
(rullis)

Izmēri

25