+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Penetron ADMIX betona piedeva

Penetron ADMIX betona piedeva (Admiks)


 

30.89

(Ieskaitot nodokļus)
+

Penetron ADMIX betona piedeva

MATERIĀLA APRAKSTS
PENETRON ADMIKS ir netoksiska, kristāliska betona piedeva pulvera veidā, kas tiek pievienota jaunam betonam tā maisīšanas laikā. Kļūstot par betona sastāvdaļu, tas samazina betona caurlaidību, neatgriezeniski noslēdz mikroplaisas, poras un kapilārus un efektīvi aizsargā betonu pret ūdens iekļūšanu un tā bojāšanos, pat zem augsta hidrostatiskā spiediena. PENETRON ADMIKS betona piedeva nodrošina objektus ar pašatjaunojošu betonu ar spēju noslēgt plaisas, kas var attīstīties arī betona kalpošanas laikā. PENETRON ADMIKS ir saderīgs ar visām citām betona piedevām, kuras mēdz izmantot jaukšanas laikā.

PIELIETOJUMS
Salikto un monolīto betona un dzelzsbetona konstrukciju/izstrādājumu pilnapjoma hidroizolācija betonēšanas/izgatavošanas etapā.

ĪPATNĪBAS
Pielietojot ADMIX, nav nepieciešama konstrukcijas/izstrādājuma papildu hidroizolācija pēc stiprības iegūšanas. Materiāls tiek pievienots betona maisījumam tā sagatavošanas laikā. Ar ADMIX, tiek novērsta ūdens sūkšanās cauri betona struktūrai ar poru un plaisu platumu līdz pat 0,4 mm. ADMIX lietošana ir efektīva pat liela hidrostatiskā spiediena apstākļos. Pielietojot piedevu ADMIX, tiek palielināta betona ūdensnecaurlaidība, salizturība un stiprība, kā arī tiek nodrošināta tā izturība pret sulfātiem. Tāpat tiek nodrošināta betona aizsardzība pret agresīvām vidēm: skābes, sārmi, notekūdeņi un gruntsūdeņi, jūras ūdens. Betons ar piedevu ADMIX iegūst izturību pret karbonātu, hlorīdu, sulfātu nitrātu u.tml. iedarbību, kā arī pret baktēriju, sēnīšu, ūdenszāļu un jūras organismu iedarbību. Betons saglabā visas iegūtās hidroizolācijas un stiprības īpašības pat intensīvas radioaktīvās iedarbības apstākļos.

(gab.)