+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Pepi Reflekt Plus 5mm atstarojoša siltuma izolācijas plēve

Pepi Reflekt Plus 5mm atstarojoša siltuma izolācijas plēve


 

88.50

(Ieskaitot nodokļus)
+

Pepi Reflect Plus 5mm bieza putu polietilēna loksne ar slēgtu šunu struktūru no abām pusēm laminēta ar pulētu alumīnija foliju. Jumtu, mansardu siltināšana PEPI REFLEKT PLUS 5 mm atstarojošo siltumizolāciju ar skavām stiprina horizontāli vienlaidus pāri spārēm. Tad ar 15–20 mm biezu latu palīdzību veido gaisa šķirkārtu, kas nepieciešama, lai darbotos atstarojošais efekts. Pie izveidotā latojuma stiprina ģipškartona plāksnes, dēlīšus vai citus apdares materiālus. Ļoti svarīgi ir ar alumīnija līmlenti rūpīgi salīmēt izolācijas materiāla salaidumu vietas, lai pasargātu masīvo izolāciju un koka konstrukcijas no ūdens tvaika piekļūšanas. Rūpīgi jāsalīmē arī izolācijas salaidumi ar visām iespējamām konstrukcijām, izmantojot speciālas līmlentes, līmi vai silikonu. Lietojot PEPI REFLEKT PLUS, nav nepieciešama papildus tvaika izolācija, jo alumīnija folija ir ideāla tvaika barjera.

Siltinot karkasa ēku sienas, jārīkojas līdzīgi kā siltinot jumtus. 5 mm bieza PEPI REFLEKT PLUS atstarojošā siltumizolācija karkasa ēkas sienas siltumpretestību palielina par 30–40 %.

Īpaši efektīva ir PEPI REFLEKT atstarojošās izolācijas izmantošana pirtīs. Šādi siltinātas pērtuves uzsildīšanai nepieciešams mazāk laika un kurināmā. Pirts siltināšanai ieteicams lietot PEPI REFLEKT PLUS 5 mm materiālu kombinācijā ar masīvo izolāciju. (Skatīt masīvās izolācijas ražotāju ieteikumus.) Starp apdari un atstarojošo virsmu obligāti jāatstāj 15–20 mm plata gaisa šķirkārta un ar alumīnija līmlenti rūpīgi jāaizlīmē izolācijas salaiduma vietas, lai novērstu ūdens tvaiku nokļūšanu masīvajā izolācijā un nesošajās konstrukcijās.

                 Tehniskās īpašības

Atstarošanas koeficients - 97%

Darba temperatūra - -60grādi C līdz +90grādi C

Siltumvadītspējas koeficients - 0,038W/mK

Materiāla biezums – 5mm;

Iepakojuma daudzums(rullī) - 30 m2 vai 60m2

Ruļļa platums - 1200mm

(?)
  • m2
(rullis)

Izmēri

1.2
25