+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

HUNTON impregnētas pretvēja kokšķiedras plātnes

HUNTON impregnētas pretvēja kokšķiedras plātnes


 

16.85

(Ieskaitot nodokļus)
+

HUNTON impregnēta pretvēja izolācijas kokšķiedru plāksne fasādēm

Izmērs 1200x2700mm

HUNTON impregnētās kokšķiedras bāzes pretvēja izolācijas plāksnes ir Ziemeļeiropā jau kopš 1970-ajiem gadiem atpazīstams un plaši izmantots pretvēja izolācijas materiāls. Materiāls absorbē mitrumu un neveicina kondensāta veidošanos.
Pēc HUNTON pretvēja izolācijas plākšņu montāžas saskaņā ar montāžas norādījumiem, tās var palikt neaizsargātas uz fasādes, pakļautas atmosfēras nokrišņu iedarbībai līdz pat 6 mēnešu termiņam.
HUNTON bituma impregnētas plāksnes izgatavotas no dabīgas koksnes šķiedras ar blīvumu +/- 235 kg/m3. Plāksnes ārējā puse ir pārklāta ar impregnētu pārklājumu.
Pretvēja izolācijas plāksne piešķir konstrukcijām siltumizturību, aiztur vēju, samazina temperatūras svārstības iekštelpās kā arī nodrošina skaņas izolāciju.

Pielietojums
pretvēja izolācijas materiāls fasādēm - var tikt izmantots kā pretvēja izolācija ar retinātu apdares dēļu fasādes apdari ar maksimālo spraugu starp apdares dēļiem līdz 20mm.

Apdare
Lai nodrošinātu mitruma apmaiņu, starp plāksni un fasādes apdares materiālu jāatstāj 20 – 50 mm lielu gaisa spraugu. Fasādes apdares pamatnes latojums ir jāuzstāda vertikāli, lai tā nodrošinātu vertikālu gaisa kustību starp fasādes apdares materiālu un ārējo pretvēja aizsardzības plātni. Jābūt nodrošinātai brīvai gaisa ieplūdei un izplūdei.
Ārējais ēkas apšuvums attiecīgi var tikt veidots no dekoratīvajiem ķieģeļiem, apdares dēļiem, šķiedru cementa plāksnēm u.tml. Fasādes apdare var tikt veikta 6 mēnešu laikā pēc HUNTON pretvēja izolāzijas plākšņu montāžas.

(?)
  • m2
  • m3
(loksnes)

Izmēri

0.012
1.2
2.7