+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Penetron hidroizolācija

Penetron hidroizolācija


 

208.00

(Ieskaitot nodokļus)
+

Penetron hidroizolācija - sausais maisījums; sastāv no īpaša cementa, kvarca smiltīm ar konkrētu granulometriju, patentētām aktīvajām ķīmiskajām sastāvdaļām.

Uz virsmas liekams kristālisks hidroizolācijas materiāls, kas integrējas. PENETRON izmanto hidroizolācijai un aizsardzībai no ķīmiskām vielām. Var lietot objektos gan virs, gan zem zemes. PENETRON var uzklāt ar maklavicu vai pulverizatoru vai nu uz pozitīvo vai negatīvo betona pusi un mitruma klātbūtnē tas iekļūs dziļi betona struktūrā. Sekojošā ķīmiskā reakcija aizpildīs mikroplaisas, poras un kapilārus ar nešķīstošu kristālisku veidojumu, kas novērsīs ūdens un ūdenī mītošu ķimikāliju iekļūšanu, pat zem augsta hidrostatiskā spiediena. Plaisas, kas var attīstīties betona kalpošanas laikā PENETRON automātiksi nosprostos, kā rezultātā betons iegūst pastāvīgu hidroizolāciju.

PIELIETOJUMS
No markas M150 vai no augstākas markas cementa un smilšu maisījuma izgatavotu salikto un monolīto betona un dzelzsbetona konstrukciju, virsmu un apdares segumu pilnapjoma hidroizolācijai. Papildus tam materiāls PENETRON tiek izmantots kopā ar materiālu PENEKRIT, lai novērstu kapilāro piesūci, ja ir traucēta horizontālā hidroizolācija starp betona pamatiem un sienu. Kā palīgmateriāls PENETRON tiek lietots plaisu, šuvju, savienojumu, salaidumu, piedurvietu, komunikāciju pievades vietu hidroizolācijai, lietojot kopā ar materiālu PENEKRIT, kā arī spiediena sūču likvidēšanai, lietojot kopā ar materiālu PENEPLUG vai WATERPLUG.

ĪPATNĪBAS
PENETRON klāj uz rūpīgi samitrinātas betona konstrukcijas virsmas jebkurā pusē (iekšējā vai ārējā) atkarībā no ūdens spiediena virziena (pozitīva vai negatīva). Lietojot PENETRON, tiek novērsta ūdens sūkšanās cauri betona struktūrai. Materiāls ir efektīvs pat liela hidrostatiskā spiediena apstākļos. Ar to tiek nodrošināta betona aizsardzība no dažādām agresīvām vidēm: skābes, sārmi, notekūdeņi un gruntsūdeņi, jūras ūdens u.c. Betons, kas ir apstrādāts ar materiālu PENETRON, ir izturīgs pret karbonātu, hlorīdu, sulfātu, nitrātu u.tml. vielu iedarbību, kā arī pret baktēriju, sēnīšu, ūdenszāļu un jūras organismu iedarbību. Betona iegūtie hidroizolācijas un stiprības rādītāji saglabājas pat intensīvas radioaktīvās iedarbības apstākļos. Lietojot materiālu PENETRON, tiek paaugstināta betona salizturība un stiprība, kā arī izturīgums pret sulfātiem.

(gab.)