+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

RocLITE 400 gāzbetona bloki

RocLITE 400 gāzbetona bloki


 

144.00

(Ieskaitot nodokļus)
+

RocLITE 400 gāzbetona bloki

ROCLITE 400 blokus lieto nesošām ēkas ārējām sienām līdz 3 stāviem. Bloka izmērs ir 400x200x600 mm. Bloki RocLite izgatavoti no poraina betona ar sauso blīvumu 400 kg/m3, spiedes stiprība 2.2 MPa. Roclite - celtniecības bloki I kategorijas, kuri atbilst Eiropas saskaņotā standarta sienas akmens prasībām un ir marķēti ar CE marķējumu. Bloku kravai iespējams piekomplektēt U 400 blokus, līmi, stiegrojumu un instrumentus.

Gāzbetons RocLITE ® - unikāli augsto tehnoloģiju celtniecības materiāli, kuriem gan izolācijas un būvniecības īpašības ir veiksmīgi apvienotas ar vienkāršību un izturību. Gāzbetons apvieno labākās īpašības, kā celtniecības materiāls, kuram ir augsta ugunsdrošības un mitruma, kā arī sala izturība, nav pakļauts puvumam un korozijai. Materiāls ir viegli apstrādājams un ekonomisks, jo pateicoties siltuma un skaņas izolācijas īpašībām, tas neprasa gandrīz nekādu papildu siltuma un skaņas izolāciju. RocLITE ® ir visa nepieciešamā tehniskā dokumentācija, atbilstoši Eiropas prasībām un standartiem.

Lielākais siltuma daudzums tiek zaudēts caur ārējo sienu. To var novērst ar būvniecības bloku RocLITE ® sienām. Sakarā ar gaisa klātbūtni būvmateriālu RocLITE ® porās, tas rada lieliskas izolācijas īpašības. Starp daudziem, kas pieejami tirgū sienu materiāliem, gāzbetonam RocLITE ® ir raksturīgi zems koeficients siltuma iekļūšanai: siltuma vadītspēja RocLITE ® ir tikai 0,09 W / m ° C Turklāt, ir vērts atzīmēt, ka atšķirībā no citiem materiāliem siltuma vadītspēja RocLITE ® ir vienādi zems visos virzienos. Siltuma saglabāšanu mājā veicina arī fakts, kad kā būvniecības tehnoloģiju/metodi RocLITE ®izmanto šauro šuvju mūrēšana. Sakarā ar bloku izmēru precizitāti ārsienas iespējams balstīt tikai ar līmi. Šuves biezums ir ne vairāk kā 1-3 mm. Turklāt nav nepieciešams aizpildīt vertikālās šuves. Tādējādi bloki ir ciešā kontaktā viens ar otru un novērš siltuma zušanu starp iekštelpām un ārējo vidi. Gāzbetona RocLITE ® sienas ir kā "kondicionieris" - materiāls akumulē siltumu siltajās dienās un atbrīvojot to lēnām naktī, kad temperatūra pazeminās. RocLITE ®bloku sienas regulē temperatūras svārstības, bez mehāniskas iejaukšanās. Kā rezultātā, kopā ar augstu siltumizolāciju, un arī ar siltuma uzkrāšanos sniedz pastāvīgu un komfortablu temperatūru visā mājā. Ziemā ir apkures ekonomija un patīkami silts, bet vasarā patīkami vēss.                   

Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas (DoP) šeit

(?)
  • m2
  • m3
(paletes)

Izmēri

0.4
0.20
24