+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

BAUROC balta gāzbetona līme 25kg

BAUROC balta gāzbetona līme 25kg


 

6.85

(Ieskaitot nodokļus)
+

BAUROC bloku līmes ir minerāls maisījums, kas paredzēts BAUROC EcoTerm un BAUROC Classic bloku līmēšanai kā iekšdarbos, tā arī ārdarbos, kā vasaras, tā arī ziemas apstākļos. 
Ziemas līmju maisījumi ir ar speciālām atzīmēm (sniegpārsliņām) uz iepakojuma un satur piedevas pret sasalumu.  

Lietošanas instrukcija: Maisu BAUROC bloku līmes (25 kg) sajauc ar apm. 8 l (30%) tīra ūdens. Bloku līme ar mikseri tiek samaisīta par vienmērīgu masu. Maisīšanas laiks ir vismaz divas minūtes, pēc tam maisījumu atstāj uz apmēram 10 minūtēm, tad to samaisa vēlreiz. Gatavais maisījums ir jāizstrādā 3 stundu laikā pēc ūdens pievienošanas. Līmjavu uzklāj uz tīras virsmas, kuru attīra no gružiem un putekļiem. Līmi uzklāj ar vadulu (līmes kaste), līmes kausiņu vai zobaino špakteļlāpstiņu. Jāseko, lai visa līmējamā bloka virsma būtu nosegta ar līmi. Šuvju biezums mūros ir ~ 2mm. Līmējamo bloku un līmjavas temperatūrai ir jābūt virs +5ºC. Ūdens pieliešana maisīšanas traukā sacietēt sākušajai līmjavai neatjauno līmes sākuma īpašības. 

Uzglabāšana: Būvobjektā novietot maisījuma maisus uz pamatnes, nevis uz zemes un aizsargāt no nokrišņiem. Aizvērtā iepakojumā un sausos uzglabāšanas apstākļos līmi var uzglabāt 1 gadu
no tās izgatavošanas dienas. 

Līmjavas ziemas apstākļiem
Ziemas apstākļos ir jālieto līmjavas, kam ir pievienotas piemērotas piedevas pret sasalšanu. Tam paredzētie līmjavu maisi ir apzīmēti ar īpašu zīmi (sniegpārsliņu).

Lietošanas instrukcija:
līmjavai, kura paredzēta izmantošanai ziemas apstākļos (līdz -10ºC).
Ievērot parasto līmjavu izmantošanas instrukcijas papildus tam:
1. Ja iespējams, turēt līmes maisus apkurināmā telpā.
2. Lietot siltu ūdeni (maks. 60ºC) un ja iespējams līmi sajaukt siltās telpās. Gatava maisījuma temperatūrai ir jāpārsniedz +10ºC.
3. Pirms un pēc lietošanas turēt vadulu siltā ūdenī, izolēt līmes sagatavošanas trauku un pēc iespējas aizsargāt darba vietu no vēja.
4. Iepriekš sasildītā maisījuma lietošanas laiks ir 30 minūtes.
5. Uz mūra uzklatā līmjava nedrīkst palikt nenosegta ilgāk kā 5 minūtes.
6. Līmēšanai izmantojamie BAUROC bloki un arī šuvju stiegrojums nedrīkst būt apledojuši vai slapji.
7. Ieteicams blokus iepriekš sasildīt vismaz līdz temperatūrai +1ºC. Neapledojuši, iepriekš sasildīti bloki nodrošina labāku līmjavas saķeri.

Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas (DoP)

(gab.)

Izmēri

0.3
24