+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Montāžas putas MAKROFLEX WHITETEQ

Montāžas putas MAKROFLEX WHITETEQ


 

6.30

(Ieskaitot nodokļus)
+

MAKROFLEX WHITETEQ putas radikāli atšķiras no tām putām, kas darbā tiek izmantotas līdz šim. Izmainot produkta tehnoloģiju, tika novērstas esošo PU putu nepilnības un sasniegtas neredzētas un unikālas īpašības.
Par vairumu ļoti uzlaboto īpašību MAKROFLEX WHITETEQ ir jāpateicas to unikālajai QUATTRO putu struktūrai ar 4 reizes vairāk šūnu. Tas novērš lielu tukšumu rašanos un rezultātā dod:

  1. - Uzlabotas siltumizolācijas īpašības
  2. - Paaugstinātu skaņas samazināšanas līmeni
  3. - Paaugstinātu elastību un ilgizturību.

MAKROFLEX WHITETEQ papildus iegūst jaunu un progresīvu iepakojumu ar temperatūras indikatoru. Tas parāda, kad tvertnes saturs ir sasniedzis optimālo temperatūras intervālu teicamam uzputošanās rezultātam vai ar zilas sniegpārsliņas parādīšanos brīdina, ja tvertnes temperatūra pārsniedz tās minimālo temperatūru.

MAKROFLEX WHITETEQ siltuma un skaņas izolācijas putas ir jaunās paaudzes balta polimēra putas uz attīrītu un koncentrētu sastāvdaļu bāzes. Polimēra attīrīšana (WHITETEQ tehnoloģija) uzlabo sacietēšanas parametrus un piešķir WHITETEQ putām to raksturīgo sniegbalto krāsu, sevišķi smalku šūnu struktūru un paaugstinātu UV izturību. Šī produkta pielietošanas temperatūra (apkārtējās vides) ir -5 C līdz +35 °C. Pirms lietošanas ieteicams uzglabāt vismaz 12 stundas istabas temperatūrā. Tvertnes temperatūras ierobežojumi: +5…+30 °C.

(gab.)