+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ISOVER OL-A fasādes vate


 

24.82

(Ieskaitot nodokļus)
+

ISOVER OL-A ir stingra, spiedei noturīga plāksne, kas īpaši piemērota vietās, kur nepieciešamas lielas izolēšanas spējas un slodzes izturība.

Siltumvadītspēja - 0,037 W/mK, deklarētā lambda
Ugunsreakcija - A2-s1, d0 - nedegošs

ISOVER OL-A ir stingra, spiedei noturīga plāksne. Neskatoties uz šī materiāla nelielo blīvumu, tas ir ļoti izturīgs pret slodzi. ISOVER OL-A ir neorganiska, ķīmiski neitrāla, un tajā nav korodējošo vielu. Tā ir izturīga pret puvi, tai nav smaržas, un tajā neieviesīsies kaitēkļi. Šis materiāls atbilst M1 virsmu klasifikācijai.

Pielietojums
ISOVER FS30 plāksnes izmanto būvējot jaunas ēkas un arī renovācijās. FS30 ir īpaši piemērota izmantošanai vietās, kur nepieciešamas lielas izolācijas spējas un izturību pret slodzi, piemēram, fasādes siltināšanai zem apmetuma un arī kā akustisko barjeru starpstāvu pārsegumos.

Uzstādīšana
ISOVER OL-A ir īpaši piemērota vietās, kur nepieciešamas lielas izolēšanas spējas un slodzes izturība, piemēram, rūpnieciskā betona elementos, betona daļās, betona sienu lielpaneļu izolācijā un pagraba sienu konstrukcijās. Tā ir arī ļoti labi piemērota sienu renovācijai kā ārējā izolācija un kā izolācijas materiāls zem termiskā apmetuma, kā arī siltuma un skaņas izolācijas materiāls peldošo grīdu konstrukcijās.

(?)
  • m2
  • m3
(pakas)

Izmēri

0.02
0.6
16.8