+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ATLAS ZTM apmetuma java 30 kg

ATLAS ZTM cementa-kaļķa apmetums 30kg


 

4.45

(Ieskaitot nodokļus)
+

ATLAS ZTM cementa-kaļķa apmetums 30kg

Pielietojums:
ATLAS APMETUMA JAVA ir augstvērtīga M4 klases cementa java, kas paredzēta tradicionālo apmetumu izveidošanai iekšdarbiem un āra darbiem, no 0 līdz 3 kategorijai. ATLAS APMETUMA JAVA ZTM paredzēta izstrādei ar jaucējsūkni.
Pamatni ATLAS APMETUMA JAVAI var veidot neapstrādāta virsma no ķieģeļiem, blokiem, dobiem blokiem un citiem šāda veida keramikas vai arī kaļķu–smilts materiāliem. Javu var lietot arī uz betona, gāzbetona, skaidu–cementa plāksnēm, cementa un cementa–kaļķa apmetuma virsmām, kā arī uz ģipša pamatnēm. Javu var lietot iekšdarbiem un āra darbiem,
klājot 6÷30 mm biezu slāni. Lietošana pie pazeminātas gaisa temperatūras Javai jāpievieno t.s. salizturīgās piedevas, kas ļauj izpildīt darbus pazeminātas temperatūras apstākļos, t.i. zem +5C. Jaunās javas lietošanas temperatūras diapazons, tās sagatavošanas veids (īpaši tas attiecas uz pievienojamā ūdens daudzumu), darbu izpildes principi un javas sasaistīšanas apstākļi jāsaskaņo ar piedevas ražotāja ieteikumiem.

Īpašības:
ATLAS APMETUMA JAVA ir gatavs, sausais maisījums, kas tiek ražots uz visaugstākās kvalitātes cementa saistvielu, kvarca pildmateriālu un bagātinošo piedevu bāzes.

Patēriņš:
No viena 30 kg iesaiņojuma iespējams izveidot aptuv. 1,6÷1,7 m2 apmetuma 10 mm biezumā.

Tehniskie dati:
Maisījuma proporcijas - 3,90÷4,80 l ūdens uz 30 kg javas
Javas derīguma laiks darbam - aptuveni 4 stundas
Javas sagatavošanas temperatūra - no + 5°C līdz + 30°C
Pamatnes un apkārtējās vides temperatūra - no + 5°C līdz + 30°C
Temperatūras izturība ekspluatācijas laikā - līdz + 60°C
Javas slāņa min. biezums - 6 mm
Javas slāņa maks. biezums - 30 mm

Ekspluatācijas īpašību deklarācija

(maisi)