+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Krīta grunts (ANTIKRĪTS) - Nostiprinošā grunts

Krīta grunts (ANTIKRĪTS) - nostiprinošā grunts


 

2.85

(Ieskaitot nodokļus)
+

Krīta grunts (ANTIKRĪTS) - Nostiprinošā grunts

Grunts uz sīkmolekularas akrildispersijas bāzes ar antiseptiķa piedevu.
Nesatur organiskos šķīdinātājus Paredzēta iekšējiem un ārējiem darbiem līdz 3mm bieza irdena krīta balsinājuma nostiprināšanai.
Pēc virsmas nostiprināšanas, nenoņemot krīta slāni, var veikt tālākos apdares darbus: balsināt, krāsot, špaktelēt. Gruntējums ir mitrumizturīgs, ūdens tvaikus caurlaidīgs. Grunti var lietot arī citu celtniecības materialu (betons, apmetums, ģipškartons, poru betons, ķieģeļi) apstrādei pirms špaktelēšanas un krāsošanas darbiem. Grunts izlīdzina pamatnes mitruma uzsūci, uzlabo saķeri ar pārklājumiem.

Pamatnes sagatavošana: Apstrādājamai virsmai jābūt sausai un tīrai no eļļas un tauku nosēdumiem. Nestipras virsmas daļas jānoņem mehāniski.

Izstrāde: Grunti uzklāj ar otu, rullīti vai smidzinātāju. Krīta kārta visā biezumā jasamitrina ar grunti, uzklājot to vairākkārtīgi, nenogaidot pilnīgu iepriekšējā gruntējuma nožūšanu..

Pielietojums: Pielieto gruntēšanai pirms betona, apmestām, ķieģeļu, ģipškartona, koka un citu poraino celtniecības virsmu krāsošanas iekšdarbiem  un ārdarbiem.

Uzklāšanas instrukcija: Pirms pielietošanas grunti jāsamaisa. Atkariba no virsmas uzsuktspejas un krita slana biezuma 0.100 – 0.400 l/kv.m. Turpmakos apdares darbus veic pec pilnigas grunts nožušanas. (5-24st.)

(gab.)