+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se 9:00-14:00)

info@bau24.lv

Baltijos Brasta dušas kabīne VAIVA 90x90

Baltijos Brasta dušas kabīne VAIVA 90x90


 

314.99

(Ieskaitot nodokļus)
+

Piecstūru dušas kabīne ar bīdāmām durvīm, loti ekonomiski izmanto telpu.Var pasūtīt kā standarta, tā arī nestandarta izmērus.

Platums (regulēšanas diapazons) - 90x90cm (885-900 / 885-900)   

Kabīnes augstums - 1935mm

Rāmis - balti krāsots vai pelēki anodēts alumīnija profils

Drošs 6mm rūdīts stikls

Ātri pilieni – tā ir jauna tehnoloģija, aizsargājoša dušas kabīņu stiklus no ūdens iedarbības. Tā materiālam piešķir papildus īpašības: stikls kļūst izturīgs pret skrāpējumiem un ir viegli tīrāms Ūdens paliek uz stikla molekulu spēka, saucama par virsmas spraiguma spēku, dēļ. Virsmu pārklājot ar pārklājumu, pazūd tiešā ūdens molekulu saskare ar stiklu. Pilieni pārvēršas par lodītēm un notek, jo ir fiziski atstumjami no virsmas.

Dušas kabīne “VAIVA” montāžas instrukcija (youtube.com)

     Stikla un alumīnija profilu kombinācija, kurā dominē stikla konstrukcijas. Bezrāmja dušas durvis, kā arī nepilnīgi ierāmētas sienas piešķir šīs kolekcijas izstrādājumiem gaišumu un vieglumu. Dušas kabīņu konstrukcija ir diezgan stingra, jo to ražošanai tiek izmantoti droši savienojumi, drošs rūdīts 6 mm. biezs stikls, kā arī augstas kvalitātes gultņu mehānismi. Bīdāmas durvis slīdēšanu pa profilu nodrošina 8 gultņiem, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Hermētiskumu dušas kabīnēm garantē speciāli izgatavots dušas kabīņu un sienu pamats, kas ideāli piekļaujas vannas istabas grīdai. Optimālā augstuma dēļ, dušas kabīnes ir iespējams montēt gan uz pamatnes, gan tieši uz vannas istabas grīdas. Tas ir ne tikai praktiski, bet arī ērti. Kolekcijas dušas kabīņu stikli var būt: caurspīdīgi, tumši tonēts pelēks vai brūns, rakstaini, zaļgani, zilgani. Profili – baltā vai pelēkā krāsā. Astoņi augstas kvalitātes gultņi un speciālas konstrukcijas alumīnija profils nodrošina vieglu un vienmērīgi bīdamās durvis funkcionēšanu. Tādēļ tās ir viegli uzraudzīt un tīrīt. Ja vēlaties ideāli iztīrīt – bīdāmas durvis ir iespējams vienkārši izņemt.

(gab.)

Izmēri

1