+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

TECBOR B ugunsdrošās plāksnes

TECBOR B ugunsdrošās plāksnes


 

47.00

(Ieskaitot nodokļus)
+

 Tecbor ugunsdrošās plāksnes ir dažāda biezuma cietas ugunsdrošas plāksnes, kas izgatavotas no silikātiem, magnija oksīda un citām piedevām, ar iestrādātu stikla šķiedras sietu abās pusēs. Tecbor plāksnes paredzēts izmantot iekšējām būvkonstrukcijām. TECBOR ugunsdrošās plāksnes izmanto šādu konstrukciju risinājumiem ar ugunsizturību EI 30 līdz EI 240, kas mainās atkarībā no plākšņu biezuma un konstrukcijas:
- Metāla konstrukciju ugunsaizsardzībai;
- Tērauda kolonnu un siju ugunsaizsardzībai;
- Kabeļu ugunsdrošajiem kanāliem;
- Ugunsdrošajiem ventilācijas kanāliem;
- Dūmu nosūces kanāliem;
- Ugunsdrošo sienu konstrukcijām;
- Ugunsdrošo šahtu konstrukcijām;
- Pārsegumu ugunsdrošībai;
Tecbor ugunsdrošās plāksnes biezumā no 10mm - 12mm attiecīgās konstrukcijās nodrošina ugunsizturību: - ugunsdrošām sienām no EI60 līdz pat EI 240, ugunsdrošiem griestiem EI 120. Tecbor plāksnes ir marķētas ar CE zīmi,kas pieprasa visstingrāko ražošanas kvalitātes kontroli, lai piedāvātu saviem klientiem pilnībā atbilstošu produktu. Būvmateriālu klase A1 (nedegošs) saskaņā ar EN 13501-1 

Šīs Tecbor plāksnes ražo Spānijas uzņēmums Tecresa Protección Pasiva. Tecresa ražotās Tecbor ugunsdrošo plākšņu sistēmu tehnoloģijas ir paredzētas daudzām dažādām būvkonstrukcijām un ražotājs ir pielicis lielas pūles, lai izstrādātu arvien jaunus ugunsdrošības risinājumus. Visas šīs Tecbor plāksnes, ko ražo Tecresa ir nodrošinātas ar  ļoti daudziem, dažādiem testiem, kas ir veikti akreditētās laboratorijās un sertificētas saskaņā ar Eiropas Savienības standartiem, kā arī ir sertificētas saskaņā ar klasifikācijas protokoliem RWS speciāli priekš tuneļiem pamatojoties uz HCM degšanas līkni, utt.

TEHNISKĀ INFORMĀCIJA

 Svars ~38.16 (+10%)

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

1.22
2.3