+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Minerit LW (Cembrit Multi Force)

Minerit LW (Cembrit Multi Force)


 

44.60

(Ieskaitot nodokļus)
+

Minerit LW (Cembrit)

Minerit LW plāksnes iekšējai apdarei ir celtniecības plāksnes prasīgām konstrukcijām. Tās lieliskās tehniskās īpašības ļauj izveidot plākšņu konstrukciju, kur savādāk tas nebūtu iespējams. Minerit LW apvieno daudzas labas celtniecības plāksnes izcilas īpašības: uguns drošība, izturība pret triecienu un nolietojumu, skaņas izolācija, viegla apstrādājamība un uzstādīšana, kā arī dažādas virsmu un savienojumu struktūras. 

Minerīts LW ir izturīgas un neuzliesmojošas celtniecības plāksnes un tādējādi drošs materiāls iekšējo sienu apdarei. Minerīts LW var atrisināt pat visprasīgākās telpu nodalīšanas problēmas un izveidot struktūras ar striktām skaņas izolācijas prasībām. Minerīts LW ietilpst vislabākajā A1 ugunsizturības klasē un celtniecības materiālu emisijas klasē M1. 

Minerīts LW ir piemērots jaunu ēku celtniecībai un vecu ēku renovācijai. Minerītu LW var lietot skolās, slimnīcās, bērnudārzos, pansionātos, iestāžu ēkās, ražošanas telpās, sporta zālēs, blokmājās, rindu mājās, laivās, bumbu patvertnēs, savrupmājās, utt. 

Kompānijas Oy Minerit Ab Minerīts LW ir izturējis VTT, Somijas Pētījumu Centra kvalitātes kontroli. Somijas Vides ministrija Minerītam LW ir piešķīrusi tipveida apstiprinājumu Nr. 110/ 6121/97.

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

1.2
2.55