+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Magnezīta plāksnes

TSM kompozīta plāksnes


 

13.50

(Ieskaitot nodokļus)
+

TSM kompozīta loksne (MAGNIJA OKSĪDA BĀZES LOKSNES)

TSM composite board (bezhlorīda magneziālā cementa bāzes loksne)

Krāsu tonis – pelēks (bez apdares)

TSM kompozīta loksnes, ražotas uz magnezīālā cementa bāzes ir mūsdienīgs ekoloģiski tīrs celtniecības lokšņu materiāls. To nozīmīgākās iezīmes ir noturība pret uguni un mitrumu, zems svars, skaņu izolācijas īpašības, izturīgums, draudzīgums videi un energoefektivitāte.
Šīs loksne tiek pielietota iekšējai un ārējai apdarei un konstrukciju aizsardzībai no uguns. Materiāls ir pieskaitāms pie nedegošiem materiāliem (A1 klase). Augsta ugunsizturība novērš aizdegšanos, kā arī uguns izplatīšanos ugunsgrēka laikā. Pateicoties to sastāvā esošajam perlītam, magnezīta loksnēm piemīt labas siltumizolācijas īpašības – tās ilgi saglabā siltumu telpās. Pateicoties īpašībām, kas aizsargā to no skābju, pūšanas, pelējuma un dažādu kaitēkļu iedarbības, materiālam piemīt ilgmūžība. Pateicoties savām īpašībām loksnes var tikt pielietotas ārējām konstrukcijām, veidojot ventilējamas fasādes sistēmas ar vienlaidus apmestu virsmu.

PIELIETOJUMS

  • Iekšējā, ārējā apdare
  • Vienlaidus ventilējamas ārējās konstrukcijas
  • Būvkonstrukciju ugunsnotūrības paaugstināšana
  • Paaugstināta mitruma telpas
  • Vēja barjeras ventilējamās fasādes sistēmās
  • Thermeko ventilējamā un neventilējamā ēku fasādes siltinājuma sistēmas

IZEJVIELAS - MgO – 48%; MgCl2 – 0%; magnija sulfāts – 25%, stiklšķiedras siets – 4%; perlits – 8%; koksnes pulveris 5-10%; CaCo3 – 0.60%, pildviela – 5-10%. Pildviela – EPS granulas vai perlīts.

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

1.2
2.3