+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

Magnezīta plāksnes Ludox

Magnezīta plāksnes Ludox


 

35.47

(Ieskaitot nodokļus)
+

Loksnes izmēri  10 - 12 x 1200 x 2700mm
Loksnes izmērs 18 x 1200 x 2400mm

        Magnezīta loksnes ir balts ar stikla šķiedras sietu pastiprināts materiāls, kas ir mitrumizturīgs un nedegošs. Šī produkta ekskluzīva īpašība ir tā nekaitīgums apkārtējai videi un energoefektivitāte. Loksnes tiek izgatavotas uz dabisku minerālu izejvielu pamata . Materiālam nav smakas un tas neizdala kaitīgas toksiskas vielas pat pie augstām temperatūrām uguns iedarbībā.
Magnezīta loksnes nozīmīgākās pazīmes ir noturība pret uguni un ūdeni, vieglums, skaņu izolācijas īpašības, izturīgums, draudzīgums videi un energoefektivitāte.
Augstas mitrumizturīguma īpašības ļauj pielietot magnezīta loksnes jebkurā vidē ar paaugstinātu mitrumu -gan iekštelpās, gan ārējai apdarei. Materiāls ir pieskaitāms pie A1 nedegošiem materiāliem – tā sastāvā nav viegli uzliesmojošo elementu. Augsta ugunsizturība novērš aizdegšanos, kā arī uguns izplatīšanos ugunsgrēka laikā. Šo materiālu rekomendē izmantot bērnu vai ārstniecisku iestāžu un atpūtas namu apdarē. Magnezīta loksnes ir arī labs skaņas un siltumizolācijas materiāls.
Pateicoties to sastāvā esošajam perlītam, magnezīta loksnēm piemīt labas siltumizolācijas īpašības – tās ilgi saglabā siltumu telpās. Pateicoties īpašībām, kas aizsargā to no skābju, pūšanas, pelējuma un dažādu kaitēkļu iedarbības, materiālam piemīt ilgmūžība.
Magnezīta loksnēm ir plašs pielietojuma spektrs. Tās var izmantot ēku iekšējai un ārējai apdarei, būvkonstrukcijās, iekārto griestu montāžai, mājokļu un biroju starpsienām, veidojot saliekamas pamatnes grīdu segumiem, mansardu telpu norobežojošām konstrukcijām. Tāpat tās var izmantot komunikāciju šahtu, centralizētas gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmu montāžā viesnīcās un restorānos, skolās un citās sabiedriskās ēkās. Magnezīta loksnes ir derīgas jumtu sistēmu un sendvičpaneļu, celtniecības formu, reklāmas vairogu un durvju vērtņu izgatavošanai, kā pastāvīgi veidņi ēku putubetona sienām, kā arī putubetona bloku armēšanai un apšuvumam.
Magnija savienojumu antiseptisko īpašību un mitrumizturības dēļ tās var izmantot sadzīves telpās un ēdnīcās, vannas istabās un peldbaseinos, veikalos un administratīvās ēkās, jebkurā vieta, kur iespējams kontakts ar pārtikas produktiem un pastāv sēnīšu infekciju rašanās varbūtība.

 

(?)
  • m2
(loksnes)

Izmēri

1.2
2.7