+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ISOVER STANDARD ROLL 37 minerālvate ruļļos

ISOVER STANDARD ROLL 37 minerālvate ruļļos


 

32.50

(Ieskaitot nodokļus)
+

Prece uz pasūtījumu!

Platums 565 mm

ISOVER STANDARD ROLL 37 pieder lambdas klasei 37, kas ir visizplatītākā Eiropas izolācijas izstrādājumos.ISOVER STANDARD ROLL 37 izstrādājumi ir elastīgi bez pārklājuma minerālvates ruļļi, kas piemēroti jumtu, grīdu, sienu un griestu siltināšanai. STANDARD ROLL 37 materiāls ir gaisu caurlaidīgs, ugunsdrošs, ķīmiski neitrāls, tīrs no pesticīdiem uz alergēniem, izturīgs, drošs pret puvi un trūdēšanu, un tajā nevairojas kaitēkļi. ISOVER STANDARD ROLL 37 ir saņēmis visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1. Klase M1 nozīmē augstāko celtniecības materiālu klasi, tā ir labākā no trīs materiālu klasēm šajā klasifikācijā, tā ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām.

ISOVER STANDARD ROLL 37 ir elastīga minerālvate ruļļos, bez pārklājuma. Ļoti ērti lietot vertikālā karkasa konstrukcijās, ka arī piemerota sienām, griestiem un grīdām jaunbūvēs, rekonstrukciju projektos, restaurācijā vai remontadarbos. ISOVER STANDARD ROLL 37 materiāls ruļļos ir pieejamas 565 mm plats.

Siltumvadītspēja λD W/mK - 0,037

Uzstādīšana
SOVER STANDARD ROLL 37 ruļļu materiāla iestrādāšana ir ļoti vienkāršaa, ātra un ērta. Rūpīga materiāla iestrādašana garantē labu rezultātu. STANDARD ROLL 37 priekšrocības: - ruļļa izmēri atbilst standarta izmēram, -nav nepieciešami papildus stiprinājumi, ja karkass ir atbilstošs materiāla platumam, -tas fiksējas pateicoties šķiedras elastībai; - ērti iestrādāt konstrukcijā vienam cilvēkam; - ērti izmantojamas nelielās telpās; - vati ir viegli griezt. Griešanai iesakam izmantot speciāli šim nolūkam paredzētu nazi, kas izveido taisnāku griezuma vietu (skatīt pie materiāliem). Lai nodrošinātu labu skaņas un siltuma izolāciju ieteicams materiālu likt vairākos slāņos, pārklājot šuvju vietas. Konstrukcija ir jāaizpilda vienmērigi, lai neveidojas gaisa kabatas un lai izvairītos no "aukstuma tiltiem". Materiālam cieši jāpieguļ gan konstrukcijai, gan virsmām, gan arī savā starpā.

 

(?)
  • m2
  • m3
(rullis)

Izmēri

0.05
0.565
25.2