+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

ISOVER KT 40 vate ruļļos

ISOVER KT 40 minerālvate ruļļos


Parastā cena : 21.88  

20.13

(Ieskaitot nodokļus) Ietaupījums: 1.75 (8%)
+

ISOVER KT 40 minerālvate ruļļos, kas paredzēta tērauda karkasa starpsienām skaņas izolācijai un bēniņu horizontālai siltumizolācijai. KT ir optimizēta svara/blīvuma attiecība, kas materiālu padara par labu skaņas izlatoru par lielisku cenu. KT iepakojumā ir saspiests līdz pat ¼ no tā izmantojamā apjoma, kas atvieglo materiāla transportēšanu un novietošanu.

ISOVER KT-40 ruļļu materiāls ir gaisu caurlaidīgs, ugunsdrošs, ķīmiski neitrāls, tīrs no pesticīdiem uz alergēniem, izturīgs, drošs pret puvi un trūdēšanu, un tajā nevairojas kaitēkļi. ISOVER KT ir saņēmis visaugstāko būvizstrādājumu emisijas klasi - M1. Klase M1 nozīmē augstāko celtniecības materiālu klasi, tā ir labākā no trīs materiālu klasēm šajā klasifikācijā, tā ir droša izvēle cilvēkiem, kas cieš no alerģijām un slimo ar elpošanas ceļu slimībām

ISOVER KT tiek izmatots bēniņu horizontālai siltumizolācijai un tērauda starpsienu skaņas izolācijai.

Siltumvadītspēja λD W/mK - 0,040

Uzstādīšana
ISOVER KT 40 ruļļus parasti ieklāj tērauda rāmjos bez jebkādiem īpašiem nostiprināšanas piederumiem. Lai nodrošinātu konstrukcijas optimālās izolācijas īpašības, izolācijas materiālam jāaizpilda viss izolācijas iedobums. Līdz ar to izolācijas materiāla izmēriem jābūt nedaudz lielākiem par attiecīgo izolācijas iedobumu. Šis izolācijas veids ir īpaši piemērots arī izolācijai horizontālās konstrukcijās. Lai izolācija atbilstu konstrukcijas vajadzībām, tās ieklāšana jāveic saskaņā ar projektētāja norādēm.

ISOVER produkcijas Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas (DoP)

ISOVER produktu apraksti

(?)
  • m2
  • m3
(rullis)

Izmēri

0.075
1.22
8.4