+371 67187503, +371 29342967

(d.d. 8:00-17:30, Se,Sv-slēgts)

info@bau24.lv

BAUROC Classic gāzbetona bloki (AKCIJA)

BAUROC Classic gāzbetona bloki (AKCIJA)


 

174.24

(Ieskaitot nodokļus)
+

AKCIJA! Akcijas cena spēkā līdz 29.02.2024

Akcijas noteikumi:

  • CLASSIC 3 MPa 300, 250
  • Kopējais produkcijas minimālais pasūtījuma apjoms 40m3 (viena autokrava 24t)
  • Bezmaksas piegāde bez izkraušanas visā Latvijā !!!

 

 

BAUROC Classic bloki tiek izgatavoti no autoklāvēta gāzbetona ar vidējo sauso blīvumu 425 kg/m³ (±30 kg/m³) un vidējo spiedes stiprību fb=3.0 N/mm². Bloki tiek ražoti ar 5 dažādiem platumiem (300 mm,250mm, 200 mm, 150 mm, 100 mm).

Forma un atbilstība
BAUROC Classic ir augstākās kvalitātes jaunās paaudzes gāzbetona bloki, kas atbilst Latvijas būvnormatīviem un kuriem ir piešķirts CE marķējums. Classic blokiem vienā galā ir viena vertikālā rieva (izņemot Classic 100).
Pielietojums
BAUROC Classic gāzbetona blokiem piemīt augsta izturība uz spiedi un tie ir teicami piemēroti ēku nesošo sienu būvniecībā, daudzstāvu ēku ārsienu aizpildījumos, industrālajos objektos kopā ar papildus siltinājumu, kā arī ēkas nesošo iekšsienu būvniecībā.
Salīdzinot ar BAUROC EcoTerm Plus, BAUROC Classic blokiem ir lielāka tilpummasa, kā rezultātā ir lielāka vidējā spiedes stiprība fb=3.0 N/mm². BAUROC Classic bloku izmantošana nodrošina pietiekošu skaņas izolāciju un teicamu ugunsizturību.

Montāža
Pateicoties BAUROC izstrādājumu precīzajiem izmēriem, BAUROC blokus var montēt uz plānas līmes kārtas (biezums 2mm). BAUROC līmjavas izmantošana ļauj nodrošināt kvalitatīvu būvniecības procesu un gala rezultātu. BAUROC bloku montāža ir vienkārša un neprasa sarežģītu palīglīdzekļu izmantošanu. Būvnieki pat bez speciālām zināšanām spēj tikt galā ar bloku montāžas procesu. Pats galvenais - pareiza un precīza pirmās bloku rindas ieklāšana uz ēkas pamatiem. Pirms katras nākamās bloku rindas montāžas nolīdziniet bloku rindas virsmu ar speciālu rīvdēli un notīriet putekļus ar slotu. Pēc tam uzklājiet līmi ar speciālu kausiņu vai līmes vadulu un kamēr līme vēl nav sacietējusi, tiek montēti bloki. Blokus liekat cieši vienu pie otra ( uz vertikālajām bloku virsmām līmi neliek). Blokus līmeņojiet ar gumijas āmura un līmeņrāža palīdzību. Bloku veidiem, kam nav vertikālās sazobes, galos esošās vertikālās rievas aizpilda ar līmi. Veicot bloku montāžu rekomendējam izmantot Murfor armatūru.

Ekspluatācijas Īpašību Deklarācijas (DoP)

(?)
  • m2
  • m3
(paletes)

Izmēri

0.2
0.20
33.6